Reference

Zdravim,

chtěli by jsme Vám ještě jednou moc poděkovat za úžasnou party na naší svatbě, při tolika lidech dokázat, aby se všichni bavili a tančili je opravdu skvělé. Byl jste moc fajn, každému jste zahrál jakoukoliv píseň a není jediná věc, kterou by jsme si Vám dovolili vytknout. Ještě jednou děkujeme a rozhodně Vás budeme všude doporučovat. Mějte se fajn.

 Terka a Lukáš, svatba Počernice

 

 

Ahoj Filipe, chci ti ještě jednou poděkovat za skvělý večer. Hrál si velice příjemné písně a celková zábava během večera byla úžasná. Díky moc a moc!

  Alena Rychetská, svatba Průhonice 

 

 

 Chtěla jsem poděkovat za hrání na svatbě. Bylo to moc super, všichni chválili nejen hrání, ale i vás, byl jste moc příjemný a vstřícný! 🙂 Ještě jednou děkujeme! 🙂

  Martina S., svatba Dobříš

  

 

 Abych řekla pravdu, tak pří výběru DJ jsme si nebyli zcela jisti. Svatba je přeci pouze jednou za život a určitě jsme ji chtěli mít povedenou. Ovšem s vaší hudbou jsme si večer užili opravdu naplno. Vše bylo naprosto bezchybné a večer měl parádní tempo! Příbuzní se mě na vás ptali, tak jsem jim už dala kontakt :)) Děkujeme a až budem mít nějakou další oslavu, určitě se ozveme.

  Tereza a Michal, svatba Plzeň

 

 Děkujeme za úžasnou diskotéku! Milý a vstřícný DJ zahrál všechny naše zamilované písničky a velkým dílem přispěl k nezapomenutelné atmosféře naší svatby. Rozhodně doporučujeme pro všechny snoubence, co se chtějí svojí svatební párty opravdu užít!

  Manželé Průšovi, svatba Trója, Praha

 

 

 Náš velký dík patří Filipovi, který nám připravil skvělou svatební diskotéku. Repertoár byl uzpůsoben všem věkovým kategoriím, písničky na přání všechny velmi potěšily a kvůli rozprouděné zábavě DJ diskotéku i vstřícně prodloužil. 

J. P., svatba Dobříš

 

 

 Každý kdo by chtěl mít nezapomenutelnou svatbu, tak mohu Filipa jako DJ na 100% doporučit. Je spolehlivý, vtřícný a hlavně ví kdy co zahrát:-) Děkujeme moc a přejeme spousty úspěchů!

  Šárka Strouhalová, svatba Kynšperk nad Ohří

 

 

 S výběrem DJ jsme dlouho otáleli. Jaké štěstí jsme nakonec měli na Filipa! 🙂 Velmi dobrá a korektní komunikace, ochota, milé vystupování a co je nejdůležitější – skvělá zábava a muzika! Filipe, díky.

  Radka a Honza, svatba Praha

 

 

 Filipe od nás i od všech hostů ti vzkazuji, že párty byla jedna velká bomba! Nejlepší atmosféra, zábava a především výběr hudby, která všechny bez ohledu na věk vytáhla na parket. Dokonce i má babička si zatancovala!!! Díky, díky z celého srdce

  Monika H., svatba Liberec

 

Své ohlasy můžete zasílat na: info@dj-na-svatby.cz