DJ na svatbu

Jako DJ na svatbu nehraji pouze v Praze a okolí, ale běžně hraji na svatbách po celé ČR. Za svou dosavadní praxi, která je více jak 10 let, jsem se naučil, že přítomní bývají věkově odlišní. Získal jsem tedy četné zkušenosti s hraním pro všechny generace. Schopnost DJe vhodně kombinovat skladby pro věkově různorodé publikum je zásadní. Důležitá pro DJe je jistě i značková a výkonná DJ aparatura, která se postará o skvělý zvuk na každé svatbě.

Svatba se právem řadí mezi nejdůležitější okamžiky našeho života, čili DJ by měl zvládat vytvořit večerní zábavu, na kterou se skutečně nezapomíná.

A proč bych měl na Vašem dnu „D“ hrát právě já? Třeba protože mě charakterizuje:

  • Výběr těch největších hitů od 70. let až po současný pop
  • CZ & SK skladby, oldies, rock, pop, rock´n´roll i další žánry
  • Cit pro vhodnou DJ kombinaci hudby
  • Spolehlivost a kultivované vystupování
  • Nehraji pro sebe, jako DJ hraji především na přání hostů
  • Profesionální audio aparatura s čistým zvukem i moderní LED světelné efekty doplněné umělou mlhou

DJ na svatbu nejen Praha

Profesionalita svatebního DJe je založena na schopnosti přizpůsobit hudbu aktuální náladě přítomných. Kvalitní DJ tedy dokáže poznat, kdy zařadit rychlé, kdy pomalé písničky a postará se tak o tu správnou atmosféru celého svatebního večírku. Vše je ještě umocněno hraním písniček na přání, hosté na svatbě (nejen Praha) tedy mají jedinečnou možnost zatančit si na svůj oblíbený hit. Večer také můžete také očekávat několik příjemných překvapení pro přítomnou rodinu i přátele.

Profesionální aparatura s dostatečným výkonem se postará o kvalitní zvuk, vše doplní také LED světelné efekty vč. výrobníku umělé mlhy. Během celého večera mám také k dispozici bezdrátový mikrofon, jenž je tak možné využít ke sdělení hostům, či na velice oblíbené karaoke. Jako DJ s sebou na svatby vozím velký hudební archiv s více než 10 000 skladeb, který neustále rozšiřuji o ty nejnovější hity.

 

Výběr DJe – Praha a celá ČR

Svatební večírek je jakýmsi vyvrcholením a slavnostním zakončením celé svatby zároveň, právě jeho podoba tedy znatelně ovlivní celkový dojem z celého svatebního dne. Nenechte jej tedy zkazit DJ amatérem s nekvalitními reproduktory – svatba je významnou událostí našeho života a zopakovat ji bohužel nelze. Proto DJe na svou svatbu vybírejte pečlivě 🙂

Jako DJ na svatbu s Vámi ochotně proberu veškeré detaily svatebního večera a rád budu nápomocen s výběrem vhodné písně pro první novomanželský tanec. Za klíčový beru osobní přístup a spolehlivost. Vše je možné dohodnout v průběhu osobní schůzky (Praha a okolí), či snadno a rychle skrz telefon nebo e-mail.

Svatba, a samozřejmě i večerní svatební zábava, by měla být událostí, na jakou se rozhodně nezapomíná!